Sold out

Aktívne rastlinné uhlie CARBOFIT PLUS obohatené o extrakt z pestreca a fenikla pomáha pri problémoch s trávením, detoxikuje organizmus a prispieva k správnemu fungovaniu pečene.

Limited special offer
5,60 € -0,84 €
4,76 € S DPH
Na sklade nie je dostatok produktov
Upozorniť ma pri dostupnosti

Popis

Aktívne rastlinné uhlie CARBOFIT PLUS obohatené o extrakt z pestreca a fenikla pomáha pri problémoch s trávením, detoxikuje organizmus a prispieva k správnemu fungovaniu pečene. Je vyrobené zuhoľnatením škrupín kokosových orechov za prítomnosti veľkého množstva kyslíka, a tak sa vyznačuje veľkým aktívnym povrchom s vysokou schopnosťou naviazať na seba rôzne škodliviny, ako sú napríklad toxíny či látky zodpovedné za tráviace ťažkosti a hnačky. 

Doplnok stravy CARBOFIT PLUS má formu kapsúl. Práve táto forma totiž zachováva vysoký aktívny povrch uhlia a jeho čistotu. Uhlie je bez akejkoľvek prímesi voľne nasypané do kapsuly. V prípade tabliet je uhlie lisované a spájané pomocnými látkami, čo znižuje veľkosť aktívnej plochy schopnej naviazať na seba škodlivé látky.

Ako pomáha CARBOFIT PLUS

  • Priaznivo pôsobí na črevnú mikroflóru a prispieva k normálnemu tráveniu.
  • Podporuje detoxikáciu organizmu, teda očistenie od škodlivých a odpadových látok.
  • Napomáha k správnemu fungovaniu pečene.

Balenie a zloženie CARBOFIT PLUS

Jedno balenie obsahuje 60 kapsúl.

Zloženie 1 kapsuly:

Aktivované rastlinné uhlie 200 mg
Extrakt pestreca mariánskeho 100 mg
Extrakt fenikla obyčajného 50 mg

Zloženie: aktivované rastlinné uhlie, pestrec mariánsky extrakt (80 % sylimarinu) - Silybum marianum, fenikel obyčajný extrakt 10:1 – Foeniculum vulgare, želatínová kapsula.

Užívanie

Pri očiste organizmu 1-2 kapsuly 2-krát denne po dobu 1 mesiaca. V prípade tráviacich ťažkostí je dávkovanie a dĺžka užívania individuálna, obvykle 1-2 kapsuly niekoľkokrát denne. Pre deti polovičná dávka. Užívame najlepšie medzi jedlami a zapíjame dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: CARBOFIT PLUS môže adsorbovať aj lieky životne dôležité, preto sa najprv poraďte s lekárom, ak také lieky užívate. Odporúčame, aby medzi užitím CARBOFITU PLUS a iných liekov bol dodržaný časový odstup v intervale aspoň 2 – 4 hodín.

Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a kojace ženy.

Hmotnosť obsahu (60 kapsúl): 26,6 g.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, v uzavretej nádobe, na suchom a tmavom mieste.

Výrobca: DACOM Pharma s.r.o., Svatoborská 365, 69701 Kyjov.

Menu

Menu