Sold out

CARBOFIT aktivované drevené uhlie práškové prispieva k znižovaniu nadmernej plynatosti po jedle.

2,35 € S DPH
Na sklade nie je dostatok produktov
Upozorniť ma pri dostupnosti

Popis

CARBOFIT aktivované drevené uhlie práškové prispieva k znižovaniu nadmernej plynatosti po jedle.

Balenie: 25 g prášok

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 2 x denne rozmiešať 1 až 2 kávové lyžičky prášku v pohári vody (cca 200 ml). Deťom sa podáva polovičná dávka CARBOFIT prášku a odporúča sa rozpustiť ho v odstátej vode, v ktorej sa uhlie nechá sadnúť na dno. Deťom odporúčame CARBOFIT Baby sirup. / poz: prolink na Baby sirup

Upozornenie: Okrem čierneho sfarbenia stolice nie sú známe žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Pozor, aktivované uhlie CARBOFIT môže adsorbovať (pohltiť) pre život dôležité lieky, preto sa najskôr poraďte s lekárom, ak takéto lieky užívate (napr. digitalis). Odporúčame dodržať aspoň 2- až 4-hodinový interval medzi užitím prášku CARBOFIT a iných liekov. Nepoužívajte ho ako náhradu pestrej stravy. Je vhodný pre diabetikov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Fľaštičku vždy dobre uzavrite! Carbofit pohlcuje aj jedy zo vzduchu. Keby nebola fľaštička dobre uzavretá, znížila by sa jeho účinnosť.

Podmienka: Priaznivý účinok aktívneho uhlia sa dostaví pri požití 1 g aspoň 30 minút pred jedlom a 1 g krátko po jedle. (Nariadenie komisie EÚ č. 432/2012)

Minimálna trvanlivosť: 2 roky

Zloženie 

Výrobok je tvorený jedinou zložkou – prírodným aktivovaným dreveným uhlím práškovým. 

Aktívne látky: chróm (nešpecifikovaný)meď (nešpecifikovaná), nikel (nešpecifikovaný), uhlie (aktívne), železo (nešpecifikované), zinok (nešpecifikovaný)

Menu

Menu