Sold out

CARBOFIT – prírodné aktivované drevené uhlie – prispieva k znižovaniu nadmernej plynatosti po jedle.

1,60 € S DPH
Na sklade nie je dostatok produktov
Upozorniť ma pri dostupnosti

Popis

Zloženie: Výrobok je tvorený jednou jedinou zložkou – prírodným aktivovaným dreveným uhlím. 1 kapsula obsahuje 200 mg aktívneho uhlia.

Aktívne látky: uhlie (aktívne)

Neobsahuje: cukor, umelé farbivá a dochucovadlá, škrob a konzervačné látky

Balenie: 20 kapsúl

Energetická hodnota v 1 kapsule: 1,52 kJ /0,35 kcal 

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 až 2 kapsuly denne počas 1 mesiaca, najlepšie medzi jedlami. Zapite dostatočným množstvom vody. Odporúčame 2 až 3 x v priebehu roka užívanie doplnku CARBOFIT opakovať. Pre mládež je určená polovičná dávka, teda maximálne 1 kapsula za deň.

Doba užívania: Pri očiste (detoxikácii) organizmu odporúčame 1-2 kapsuly 2 x denne počas 1 mesiaca. V prípade črevných nevoľností sú dávkovanie a dĺžka užívania individuálne. Pri nadmernej plynatosti (s náznakmi hnačky) môžu dospelí užívať 1-4 kapsuly niekoľkokrát denne, deti iba polovičnú dávku. Vždy je potrebné zapiť CARBOFIT dostatočným množstvom vody. Pri častej a opakovanej hnačke vyhľadajte lekára.

Neabsorbuje: oxid uhoľnatý, oxid uhličitý, etán, etylén, vodík, metán, je málo účinný na alkohol, kuchynskú soľ a železo

Upozornenie: Okrem čierneho sfarbenia stolice nie sú známe žiadne nežiadúce vedľajšie účinky. Pozor, aktivované uhlie CARBOFIT môže adsorbovať (pohltiť) pre život dôležité lieky, preto sa najskôr poraďte s lekárom, ak takéto lieky užívate (napr. digitalis). Odporúčame dodržať aspoň 2- až 4-hodinový interval medzi užitím kapsúl CARBOFIT a iných liekov. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Je vhodný pre diabetikov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Fľaštičku vždy dobre uzavrite! CARBOFIT pohlcuje aj jedy zo vzduchu. Keby nebola fľaštička dobre uzavretá, znížila by sa jeho účinnosť.

Podmienka: Priaznivý účinok aktívneho uhlia sa dostaví pri požití 1 g aspoň 30 minút pred jedlom a 1 g krátko po jedle. (Nariadenie komisie EÚ č. 432/2012)

Minimálna trvanlivosť: 2 roky

Menu

Menu