Sold out

Pri vývoji COLAFIT SLIM s glukomannanom sme nemysleli len na túžbu ľudí chudnúť, ale zároveň ich chrániť tak, aby netrpeli nedostatkom látok pri dodržiavaní rôznych diét. Pretože myslieť treba nielen na reguláciu hmotnosti, ale aj na udržanie zdravia. Krása a zdravie kráčajú vždy ruka v ruke.

Limited special offer
22,00 € -4,40 €
17,60 € S DPH
Vypredané
Upozorniť ma pri dostupnosti

Popis

Pri vývoji COLAFIT SLIM s glukomannanom sme nemysleli len na túžbu ľudí chudnúť, ale zároveň ich chrániť tak, aby netrpeli nedostatkom látok pri dodržiavaní rôznych diét. Pretože myslieť treba nielen na reguláciu hmotnosti, ale aj na udržanie zdravia. Krása a zdravie kráčajú vždy ruka v ruke.

Glukomannan je prírodný polysacharid, teda vláknina, ktorá v žalúdku mierne zväčší svoj objem a vytvorí sa z nej gél. Zaplní žalúdok, čím vytvorí pocit nasýtenosti. Človek nemá potrebu viac jesť, takže sa hmotnosť začne regulovať. Zároveň sa reguluje aj hladina cholesterolu v krvi.

Aktívne látky: chitosan (polyglukozamín), glukomanán, kolagén (chrupavkový extrakt), kyselina L-askorbová (vitamín C), pikolinát chromitý (chróm), uhličitan vápenatý (vápnik)

Balenie: 120 kapsúl, čo predstavuje dávku na 20 dní

Hmotnosť obsahu: 105,7 g (± 5 %)

Odporúčané dávkovanie: V rámci nízkoenergetickej diéty 3-krát denne užiť 2 kapsuly, a to 30 minút pred jedlom. Odporúčame ich zapiť väčším množstvom tekutiny (1-2 poháre vody). Kapsuly sa prehĺtajú celé a pred užívaním sa neotvárajú.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Musia sa uskladňovať mimo dosahu malých detí, sú nevhodné pre deti do 3 rokov, pre dojčiace a tehotné ženy. Výrobok prirodzene neobsahuje cukor, je vhodný aj pre diabetikov.

Obal kapsule obsahuje: želatínu

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Podmienka: Priaznivý účinok sa dosiahne pri užívaní 4 g glukomannanu denne.

ODD - odporúčaná denná dávka

Zloženie

Chitosan – pri užívaní 3 g chitosanu denne dochádza k regulácii hladiny cholesterolu v krvi. Je to nevstrebateľný polysacharid s vysokou väzbovou schopnosťou; Výrobok COLAFIT SLIM s glukomannanom obsahuje aj ďalšie jedinečné zložky:

Chróm – prispieva k regulácii hladiny cukru v krvi;
Vápnik – je potrebný pre udržanie normálneho stavu kostí a zubov. Prispieva k vyváženému stavu medzi prísunom a výdajom energie (nemalo by dochádzať k prírastku ani k  úbytku hmotnosti);
Vitamín C – prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k tvorbe kolagénu a napomáha k správnej funkcii chrupaviek, zubov a pokožky;
Kolagén (čistý bovinný lyofilizovaný kryštalický kolagén typu I, čistoty 99,9 %) – doplnok pri kĺbových ochoreniach a kožných ťažkostiach, prispieva k posilneniu stavby nechtov a vlasov.

Zložka Obsah v 1 kapsule     Denná dávka (6 kapsúl) obsahuje:
Glukomannan 500 mg 3000 mg
Chitosan 150 mg 900 mg
Vápnik z vaječných škrupín (uhličitan vápenatý) 40 mg 240 mg (30 % ODD)
Vitamín C (kys. askorbová) 10 mg 60 mg (75 % ODD)
Kolagén typu I lyofilizovaný (atelokolagén) 1 mg 6 mg
Chróm (pikolinát chromitý) 5 µg 30 µg (75 % ODD)

Menu

Menu