Sold out

Koenzým Q10 je látka prirodzene sa vyskytujúca v bunkách ľudského tela, a to najmä v aktívnych a zaťažovaných bunkách srdcového svalu a mozgu. Koenzým Q10 je nevyhnutný pre normálnu funkciu buniek. Pomáha ľuďom s nedostatkom energie, s častou náladovosťou a podráždenosťou, no aj fajčiarom a tým, ktorí sú často vystavení stresu. Je ideálny nielen pre športovcov, ale aj pre konzumentov tučných jedál a alkoholu.

Limited special offer
7,30 € -1,83 €
5,47 € S DPH
Na sklade nie je dostatok produktov
Upozorniť ma pri dostupnosti

Popis

Koenzým Q10 je látka prirodzene sa vyskytujúca v bunkách ľudského tela, a to najmä v aktívnych a zaťažovaných bunkách srdcového svalu a mozgu. Koenzým Q10 je nevyhnutný pre normálnu funkciu buniek. Pomáha ľuďom s nedostatkom energie, s častou náladovosťou a podráždenosťou, no aj fajčiarom a tým, ktorí sú často vystavení stresu. Je ideálny nielen pre športovcov, ale aj pre konzumentov tučných jedál a alkoholu. Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k normálnej činnosti svalov, ale aj psychickej činnosti, energetického metabolizmu a k syntéze bielkovín. V neposlednom rade horčík prospieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Balenie: 60 kapsúl, čo predstavuje dávku na 30 dní

Hmotnosť obsahu: 30 g (± 5%) 

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 2 kapsuly denne počas jedného mesiaca, najlepšie ráno a večer. Podľa potreby môžete užívanie opakovať. Mládež 1 kapsulu denne počas 1 mesiaca.

Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Doplnok je vhodný pre diabetikov. Nepoužívajte ho ako náhradu pestrej stravy. Dodržiavajte odporúčané denné dávkovanie.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste.

Minimálna trvanlivosť: 2 roky.

Zloženie

Zloženie v jednej kapsule:

  • laktát horečnatý (horčík): 40 mg
  • koenzým Q10: 15 mg 

Menu

Menu