Sold out

Jedinečné zloženie doplnku ARTROFIT prispieva k zdraviu kĺbov – udržiava ich pružnosť a pohyblivosť. Kĺbová chrupavka obsahuje glukozamín, chondroitín a kolagén. Tieto zložky sú aj súčasťou doplnku ARTROFIT, čo znamená, že kĺby dostávajú prirodzenú výživu. Vitamín C obsiahnutý v ňom prispieva k vstrebávaniu kolagénu pre správnu funkciu chrupaviek a kostí.

Limited special offer
15,74 € -4,74 €
11,00 € S DPH
Na sklade nie je dostatok produktov
Upozorniť ma pri dostupnosti

Popis

Balenie: 60 kapsúl, čo predstavuje dávku na 30 dní

Hmotnosť obsahu (60 tabliet): 40,7 g (± 5 %)

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsula 2 x denne počas 3 mesiacov, mládež 1 kapsula 1 x denne počas 3 mesiacov. ARTROFIT odporúčame užívať nalačno a zapiť ho dostatočným množstvom tekutiny. Pokiaľ by niekomu užívanie nalačno nevyhovovalo, môže ARTROFIT užívať po jedle – nemalo by to mať vplyv na účinnosť prípravku. Dennú dávku (2 kapsuly) je potrebné rozložiť do dvoch dávok, najlepšie ráno a večer, a dodržiavať rovnaký čas užívania (napr. 1 kapsulu ráno o 7.00 a druhú večer o 19.00), a to každý deň v priebehu 3 mesiacov.

Na ďalšie 3 mesiace ARTROFIT vynecháme a túto pauzu môžeme vyplniť doplnkom COLAFIT. Ďalšou možnosťou je užívať 2 kapsuly ARTROFIT denne počas 1 mesiaca a ďalšie 2 mesiace užívať COLAFIT (1 kocku denne) tak, aby celková doba užívania bola 3 mesiace. Odporúčame užívať 2 x v priebehu roka.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ho ako náhradu pestrej stravy. Je vhodný pre diabetikov v rámci schváleného diétneho režimu.

Skladovanie: Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste. Skladujte mimo dosahu detí.

Minimálna trvanlivosť: 2 roky

Zloženie

Zloženie v dennej dávke:

  • glukosamin hydrochlorid 600 mg
  • chondroitin sulfátu 500 mg
  • Vitamín C 40mg
  • Kolagén typu I, lyofilizovaný 6 mg 

6 mg lyolizovaného kolagénu zodpovedá 600 mg vysoko kvalitného čistého kolagénu.

Menu

Menu